image

İçinde bulunduğumuz bu dönemde hergün yeni bir umutla uyanıyoruz. Yaşamımıza değer katmak, doğaya saydı duymak, Dünyanın ve tabiatın değerlerini korumak için sürdürülebilirlik bizler için tek çözüm. Bu koleksiyonumuzda doğada yetişen eşsiz bitkilerden ilham aldık. Daha temiz bir doğada yeniden doğacak olan bu bitkiler bize, Dünya ‘ya ve doğaya saygı duymamızın önemini birkez daha hatırlattı.Ürettiğimiz ve yaşadığımız her an cevremize karşı üstlendiğimiz sorumlulukların farkında olmalıyız. Çevremizde oluşan bu kirliliğe engel olmak bizlerin elinde.! Fera olarak,tüm çalışmalarımız da kalite ve sürdürülebilirliği ön planda tutarak, kumaş ve iplik üretiminde geri dönüşüm oranlarımızı en üste taşırken, tüm kalitelerimizi geri dönüşümlü kumaş olacak şekilde hedefledik. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerlerken az su,az enerjı ile kaliteli çevre dostu hammadde kullanımını gerçekleştirdik. Gelecek için umutluyuz, doğada daha iyi bir yaşam sürdürebilmek için yeniden doğuyoruz!. ‘

Renkler bizi çevreliyor ve hayatımızda önemli bir rol oynuyor. Doğada ve çevremizde milyonlarca bulunan renklerin kendilerine göre anlamları vardır. Renkler heyecan,hareket, duyguları dışa vurma ve gerçekliği yansıtma gücüne sahiptirler. Bu nedenle giydiğimiz kıyafetlerdeki renk tercihleri bizler için önem taşımaktadır. Jean denilince akla ilk gelen renk her ne kadar indigo/mavi olsada yeni renk ve tonlarının da artık Denimi etkilediğini görüyoruz.Geniş renk paletinin yanı sıra benzersiz ve rastgele yıkanmış, efektlerle oynadığımız jeanler,trendler de yerini alıyor. Denim ve gençlik pazarı için önemli bir rol oynayan renkli denimler, herzaman yenilik için sınırların ötesinde…

1960

1970

1980

‘Teknoloji - Retro,

İçinde bulunduğumuz bu dönemde hergün yeni bir umutla uyanıyoruz. Yaşamımıza değer katmak, doğaya saydı duymak, Dünyanın ve tabiatın değerlerini korumak için sürdürülebilirlik bizler için tek çözüm. Bu koleksiyonumuzda doğada yetişen eşsiz bitkilerden ilham aldık. Daha temiz bir doğada yeniden doğacak olan bu bitkiler bize, Dünya ‘ya ve doğaya saygı duymamızın önemini birkez daha hatırlattı.Ürettiğimiz ve yaşadığımız her an cevremize karşı üstlendiğimiz sorumlulukların farkında olmalıyız. Çevremizde oluşan bu kirliliğe engel olmak bizlerin elinde.! Fera olarak,tüm çalışmalarımız da kalite ve sürdürülebilirliği ön planda tutarak, kumaş ve iplik üretiminde geri dönüşüm oranlarımızı en üste taşırken, tüm kalitelerimizi geri dönüşümlü kumaş olacak şekilde hedefledik. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerlerken az su,az enerjı ile kaliteli çevre dostu hammadde kullanımını gerçekleştirdik. Gelecek için umutluyuz, doğada daha iyi bir yaşam sürdürebilmek için yeniden doğuyoruz!.

‘Özgürlük,

Saatlerce dans etmek mi? yürüyüş yapmak mı? Belki de sadece evde dinlenmek.Tüm bu yaşam tarzının tek bir ortak noktası var rahat hareket özgürlüğü! Gezmeyi ve eğlenmeyi seviyor olsakta bazen evde kalmayı da seviyoruz. Bu da bizim rahata düşkünlüğümüzü belirtiyor.Tüm yaşam alanlarında rahatça giyebileceğimiz ,daha yumuşak bir dokunuşa ve sınırsız harekete sahip jean pantolonlar bu yaşam tarzlarına ayak uyduracak. Günün her saatinde giydiğimiz bu jeanler bize dilediğimiz hareket özgürlüğünü tanırken, yüksek esneklik özelliği ile kendinden farklı birden fazla bedene uyarak beden sorununu ortadan kaldırıyor. Böylece markaların beden kategorilerini en aza indirmesine yardımcı oluyor.

‘Jean Bir Kuraldır,

Herkesin ve herşeyin kendine özgü kuralları vardır. Ama jeanler kural tanımaz! Artık iş toplantılarında bile rahatca kullanabileceğimiz jeanler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Comfort kumaş kalitesinin vermiş olduğu rahatlık ve tuşe, klasik görünüme uygun yıkama çeşitliği ile jeanler bize her şekilde kullanım kolaylığı sağlıyor. Hayatımızın her anında her saatinde farklı tarz ve zengin yıkama seçeneği ile jean giymek başlıca bir kuraldır!

‘Siyahtan Siyaha,

Siyah, geçmişten günümüze herkes için farklı anlamlar ifade etse de aynı vazgeçilmez yere sahip renklerden biri. Renk paletinin sonunda bir nokta niteliğinde duran siyah , aslında her zaman öncelikli tercihlerimiz arasında yer alıyor. Genç ,dinamik ,asi ifadelerinin yanı sıra sade ,asil ve klasik giyim tarzını da vurguluyor. Kolay kombinleyeceğimiz, her ortamda kolaylıkta tercih edebileceğimiz siyah renginin jean halini çok seviyoruz! Denimin dayanıklı yapısı , rahat kullanım tarzı ve farklı yıkama seçenekleriyle birlikte her mevsimde ,her ortamda giyimkolaylığı sağlıyor.