image

Fera Tekstil Kimdir ?

Fera Tekstil
2001 yılında kurulan Fera Tekstil , dünyanın önde gelen denim markaları ve perakende firmalarına denim kumaş tedarik etmek amacıyla yola çıkmıştır.
Çok kısa sürede sektörde tanınan ve sektörün en büyük oyuncularından biri haline gelen Fera Tekstil, iş hacmini genişleterek yerli yabancı onlarca firmaya denim kumaş tedarik eden sayılı firmalardan biri haline gelmiştir.
Dünya trendlerini pazar ihtiyaçlarına göre harmanlayarak 4,5 oz - 14,5 oz arası strech , power strech ve % 100 cotton olmak üzere onlarca farklı kaliteden çok büyük miktarda stok yer almaktadır.
Nihai tüketicinin rahat kullanımı için kumaşın daha yumuşak ve kullanışlı olmasını sağlayan modal,tencel,viskoz türü elyaflar kullanılan kaliteler sunmaktadır.
Bu kumaşlar müşteri ihtiyacına gçre milli depolarımızdan veya serbest bölgedeki depolarımızdan teslim edilebilmektedir. Bu uygulamayla serbest bölge teslim kumaşlarda ihracatçı firmalara önemli ölçüde maliyet avantajı sağlanması hedeflenmiştir.
Misyonumuz
Kaliteye , modaya , yaratıcılığa önem veren , üreticilerinin öncelikli tercih ettiği güvenilir , ekonomik değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Kaliteye , modaya , yaratıcılığa önem veren ,
üreticilerinin öncelikli tercih ettiği güvenilir ,
ekonomik değer yaratan bir şirket olmak

Misyonumuz

İnsan Sağlığına ve çevreye zarar vermeyen
ürünlerin satışını sağlamak.

Ortaklığımız

Fera Tekstil müşterileriyle oluşturduğu
işbirliğinde onlarla birer ortak gibi
çalışarak karşılıklı ekonomik değerler
oluşturur ve sunar.

DENİM ÇÖZÜMLERİ
image

TÜM DÜNYADAYIZ

İhracat & İthalat

image
BRAND PROMISES DELIVERED

BAZI VERİLER GÜZELDİR...

Müşteri Memnuniyeti

Üretim Kalitesi

Sürdürülebilirlik

Vizyon